KONTAKT

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij poniższy formularz bądź zadzwoń.

  • SPRZEDAŻ DETALICZNA I HURTOWA Hurtownia PROFiL tel. 67 215-91-06 lub 07 lub 13 lub na stronie hurtownia PROFiL
  • KONTAKT Z SZEFAMI MAKROREGIONÓW W PILE tel. 67 215-91 - wew.
  • Region I - Dorota Paśnicka wew. 46, kom. 601 773 854
    dorota.pasnicka@profil.pila.pl
  • Region II - Marek Rutkowski wew. 29, kom. 601 773 853
    marek.rutkowski@profil.pila.pl


    Marcin Pastusiak - asystent sprzedaży kom. 667 668 138
    marcin.pastusiak@profil.pila.pl
  • Region III - Izabella Langner Możdżyńska wew. 39, kom. 603 757 579
    izabella.langner@profil.pila.pl
  • Eksport - Irina Krawiec wew. 50, kom. 603 857 218
    irina.krawiec@profil.pila.pl


    Monika Czarnecka - Referent ds. Eksportu kom. 607 661 375
    monika.czarnecka@profil.pila.pl
Do Państwa dyspozycji są również nasi regionalni przedstawiciele handlowi:
  • Marcin Pastusiak kom. 667 668 138
    marcin.pastusiak@profil.pila.pl
    Województwo mazowieckie, podlaskie

  • Marek Rutkowski kom. 601 773 853
    marek.rutkowski@profil.pila.pl
    Województwo zachodniopomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie
  • Andrzej Remiszewski kom. 667 530 032
    andrzej.remiszewski@profil.pila.pl
    Województwo dolnośląskie, śląskie, opolskie, zach. część małopolskiego, południowa wielkopolska
  • Tomasz Marciniak kom. 607 688 731
    tomasz.marciniak@profil.pila.pl
    Województwo lubelskie + część mazowieckiego z Radomiem, podkarpackie, wsch. część woj. małopolskiego
  • Maciej Pytkowski kom. 785 883 559
    maciej.pytkowski@profil.pila.pl
    Województwo łódzkie, świętokrzyskie, pn. i śr. część woj. małopolskiego z Krakowem
  • PROFiL Wytwórnia Profili Budowlanych z PVC Sp. z o.o. 64-920 Piła, ul. Lutycka 45
  • Godziny pracy: Pon. - Pt. 7:00 - 15:00